Про бренд

Про бренд

Оригінальність, Чуттєвість, Радість життя з 1953 року

Sportalm – одна з найуспішніших міжнародних текстильних компаній в Австрії з головним офісом в місті Кітцбюель. Компанія – це сімейний бізнес сім’ї Ерліх майже 60 років, з власним виробництвом у Болгарії з 1996 року.
30 монобрендових магазинів Sportalm, а також 1400 представників в 40 країнах гарантують, що історія успіху триватиме. Поєднання автентичного почерку та інновацій характеризує моду Sportalm. Виняткові деталі й спортивний стиль характеризують кожну модель. У поєднанні з комфортом і високою якістю, кожна нитка уособлює спортивний дух Кітцбюеля. Три колекції – мода, національний костюм і лижі (також для
чоловіків) охоплюють широкий спектр модного напрямку, ніколи при цьому не відмовляючись від гламуру.
Колекції Sportalm відбивають особливе відчуття життя, властиве Кітцбюелю.


Виробництво Sportalm

Високу якість своїх гірськолижних колекцій Sportalm може гарантувати на 100% завдяки виробництву, організованому на власній фабриці в Болгарії, з персоналом близько 600 осіб. Це підтверджує прихильність компанії до принципів якості та екологічності. Завдяки такому підходу SPORTALM відноситься до тих нечисленних виробників лижного одягу, які як і раніше випускають свою продукцію в Європі.


Функціональні матеріали

Лижна мода від Sportalm відрізняється неабияким дизайном, відмінними матеріалами й екстравагантними деталями. Однак моделі Sportalm не тільки неймовірно красиві, але і шиються, перш за все, з функціональних матеріалів. Кожен сезон наші тренд-скаути та експерти шукають нові тканини, інноваційні флісові матеріали та перспективні технології обробки на міжнародних виставках тканин в Мілані та Парижі. У власній лабораторії команда фахівців також невпинно працює над удосконаленням використовуваних матеріалів. Лижна мода від Sportalm – це ексклюзивна мода, що відповідає найвищим спортивним вимогам.

Щоб Ви могли відчувати радість від одягу Sportalm при будь-якій погоді, виключно важливою властивістю використовуваних функціональних матеріалів є їх водонепроникність. Вона вказується в міліметрах “водяного стовпа”. У нашій лабораторії водонепроникність визначається за допомогою “тесту Сатера”: Тестовий матеріал натягується, після чого на отриману таким чином поверхню тестування впливає натиск води. У той момент, коли на поверхні матеріалу утворюються краплі, зчитується тиск, з яким натиск води впливав на матеріал. Виміряний тиск в 0,1 бар відповідає 1000 міліметрів водяного стовпа. Відповідно до європейських стандартів, тканину вважається водонепроникною, якщо під час вимірювання було зафіксовано тиск не менше 0,13 бар. Використовувані Sportalm матеріали демонструють показники від 0,3 бар (для моделей із сегмента високої моди) до 2,0 бар (для професійних спортивних моделей, наприклад, FashionTech), це відповідає значенням від 3000 до 20000 мм водяного стовпа.


Ставлення до якості

Інноваційні функціональні матеріали обробляються перевіреними традиційними методами, так сучасний дизайн невимушено цитує своїх героїв історії. І з’являється ні з чим незрівнянний одяг, в якому кожна деталь виконана з любов’ю, високоякісний, автентичний, вироблений виключно в Sportalm підкреслює чуттєву і впевнену в собі особистість.

Найкраще ілюструє автентичність саме прізвище сім’ї Ерліх, з німецького перекладається як «Чесний». Це означає щиро і захоплено займатися тим, що любиш. А саме: робити модний одяг з душею.


25 магазинів SPORTALM

25 магазинів SPORTALM

1400 Дистриб’юторів в 21 країнах

1400 Дистриб’юторів в 21 країнах

Більше 1000 співробітників по всьому світу

Більше 1000 співробітників по всьому світу

Здійснити дзвінок